Články

Veľká cena Dubnice 2016

Veľká cena Dubnice 2016 01.12.2016

D.Ďubek bývalý Mr.ČSFR, zástupca spoločnosti ATP NUTRITION na Veľkej cene Dubnice pri odovzdávaní cien víťazovi v kat. MEN'S PHYSIQUE JUNIORI OPEN - M.Demitrovičovi - Fortuna Trnava

Aminokyselina Arginín zlepšuje výkonnosť srdca a zvyšuje kvalitu sexuálneho života 14.11.2016

Aminokyselina Arginín je dôležitá zložka bielkovín, nevyhnutná pre ľudský organizmus. Riadi tvorbu a vylučovanie rastového hormónu a pôsobí na nárast svalovej hmoty. Hrá dôležitú úlohu v oblasti kardiovaskulárneho systému, najmä v cievach a podporuje správnosť činnosti svalov srdca. Zlepšuje sexuálny apetít a funkciu pohlavných orgánov, pôsobí na spokojný sexuálny život. Mužské sperma je tvorené prevažne arginínom (95%). Je považovaný za „prírodnú viagru“: Arginín, čiže kyselina 2-amino-5-guanidinovalérová aminokyselina, je nevyhnutná pre syntézu proteínov. Izomér L-arginín je jednou zo základných proteinogénnych aminokyselín a skrýva väčšie množstvo pozitívnych účinkov na zdravie človeka
Igor Kočiš

Igor Kočiš 11.11.2016

Igor Kočiš-Dukla Banská Bystrica 6.násobný Mr.Sveta, víťaz Svetových hier v r. 2001 v športovej kulturistike. Na tohtoročných Mr.Sveta ktoré sa konali v Španielsku neštartoval a tým veľmi chýbal Slovenskej reprezentácii. Na foto so svojím trénerom zároveň prezidentom SAKFST Dr.M.Čížekom a na ďalšej foto pri tréningu v príprave na medzinárodné súťaže
2016 IFBB Majstrovstvá sveta v kulturistike

2016 IFBB Majstrovstvá sveta v kulturistike 09.11.2016

V dňoch 5-6.11.2016 v Benidorme - Španielsko sa konali Mr.Sveta v kulturistike. Slovenskí reprezentanti sa umiestnili nasledovne: Klas.kulturistika do 175 cm A.Varga - 5 miesto, v športovej kulturistike do 95 kg P.Tatarka - 6.miesto a v kat. do 70 kg M.Škadra nepostúpil do finále.
V Žiline sa dňa 30.10.2016 konala súťaž MOZOLANI FITNESS CUP 2016

V Žiline sa dňa 30.10.2016 konala súťaž MOZOLANI FITNESS CUP 2016 31.10.2016

V Žiline sa dňa 30.10.2016 konala súťaž MOZOLANI FITNESS CUP 2016 a zároveň i súťaž neregistrovaných kulturistov. Víťazom sa stal Robert Kaňuk zo Svidníka, 2.miesto obsadil Tomáš Sentinek-Žarnovica, na treťom mieste skončil Livius Ihnatišin.
Kulturista Ján Jankovčin- Spišská Nová Ves

Kulturista Ján Jankovčin- Spišská Nová Ves 29.10.2016

Kulturista Ján Jankovčin- Spišská Nová Ves, dlhoročný obchodný partner spoločnosti TOTAL SPORT com. D.Ďubek - ATP NUTRITION. sa v minulých týždňoch zúčastnil prestížnych súťaží ako Arnold Classic Europe 2016, kde obsadil 9.miesto a EVLS PRAGUE SHOWDOWN, kde skončil v ťažkej konkurencii na 8.mieste. Tento vynikajúci kulturista začal s objemovou prípravou na rok 2017.
Tatranský Pohár 2016

Tatranský Pohár 2016 29.10.2016

Na TATRANSKOM POHARI v šport.kult.mužov 23.10.2016 štartoval v juniorskom veku 23 rokov Dominik Balga z FITNES KLUBU ISKRA HNÚŠŤA. Tento talentovaný pretekár vo veľmi ťažkej kat. nad 85 kg obsadil vynikajúce tretie miesto. Absolútny víťaz sa stal Mr.Europy Peter Tatarka.
Pavol Jablonický
Nočný beh

Nočný beh 13.10.2016

V mesiaci september sa v Hnúšti konal nočný beh, hlavným organizátorom tejto akcie bol viceprimátor Roman Lebeda. Na pretekoch sa zúčastnilo 94 bežcov zo štyroch krajín v mimoriadne silnej konkurencii.Beh krátko po 19:30 hod. odštartoval primátor mesta Michal Bagačka, ktorý zároveň oceňoval víťazov a odovzdával i vecné ceny. Na tejto akcii sa spnozorsky podieľala f.TOTAL SPORT com. Dušan Ďubek, ktorý dodal pre víťazov výrobky ATP NUTRITION, MEGA PRO.
Beh je liek na srdce.

Beh je liek na srdce. 12.10.2016

Také jednoduché. Také prirodzené. Také slobodné. Beh sa veľmi dobre doplňuje s fitnesom a posilkou. Ako správne behať? Treba sa pred behom rozcvičiť? Ako vplýva beh na kardiovaskulárny systém? Na tieto otázky si odpovieme v dnešnom článku o behu.