Doplnky výživy

Čo je HMB a ako mi môže pomôcť?

Čo je HMB a ako mi môže pomôcť? 17.02.2017

Čo je HMB a ako mi môže pomôcť? Cvičením, fyzickou činnosťou, poškodzujeme svaly, čo spôsobuje rozpad svalových proteínov v tele. HMB, metabolit leucínu pomáha zabrániť odbúravaniu bielkovín, tým že HMB dodáte telu a dostane sa do krvného riečišťa, nemusí už organizmus počas záťaže toto odbúravať zo svalov. Užívanie aminokyselín pred aj po tréningu môže pomôcť nahradiť stratené bielkoviny, a stavať ďalšie. Prítomnosť HMB signalizuje svalovým bunkám zachovať existujúce svaly, a tým podporiť ďalší rast svalovej hmoty a rýchlejší svalový rozvoj a regeneráciu. To vám pomôže budovať svalovú hmotu, svalovú silu a svalovú vytrvalosť rýchlejšie.
Výhody viac zložkového proteínu 80 PLUS

Výhody viac zložkového proteínu 80 PLUS 17.02.2017

Výhody viac zložkového proteínu 80 PLUS
História MEGA MASSu 4000

História MEGA MASSu 4000 17.02.2017

História MEGA MASSu 4000
Aminokyselina Arginín zlepšuje výkonnosť srdca a zvyšuje kvalitu sexuálneho života

Aminokyselina Arginín zlepšuje výkonnosť srdca a zvyšuje kvalitu sexuálneho života 14.11.2016

Aminokyselina Arginín je dôležitá zložka bielkovín, nevyhnutná pre ľudský organizmus. Riadi tvorbu a vylučovanie rastového hormónu a pôsobí na nárast svalovej hmoty. Hrá dôležitú úlohu v oblasti kardiovaskulárneho systému, najmä v cievach a podporuje správnosť činnosti svalov srdca. Zlepšuje sexuálny apetít a funkciu pohlavných orgánov, pôsobí na spokojný sexuálny život. Mužské sperma je tvorené prevažne arginínom (95%). Je považovaný za „prírodnú viagru“: Arginín, čiže kyselina 2-amino-5-guanidinovalérová aminokyselina, je nevyhnutná pre syntézu proteínov. Izomér L-arginín je jednou zo základných proteinogénnych aminokyselín a skrýva väčšie množstvo pozitívnych účinkov na zdravie človeka
Akciové Proteíny v Eshope BBcenter.sk - Získajte viac.

Akciové Proteíny v Eshope BBcenter.sk - Získajte viac. 29.01.2016

Prinášame Vám stručný prehľad zaujímavých proteínov, ku ktorým Vám okrem 5% zľavy pre registrovaných zákazníkov pribalíme navyše darček v podobe ďalšieho produktu. Všetko máte skladom, Dostupné do 2 pracovných dní.
Trojica špičkových proteinov od SCITEC nutrition

Trojica špičkových proteinov od SCITEC nutrition 29.01.2016

Zistite viac o vysoko kvalitných proteinoch od popredného výrobcu SCITEC nutrition. Nakúpte za bezkonkurenčné ceny.
Kreatín

Kreatín 12.04.2010

V oblasti doplnkovej výživy sa pravidelne objavujú preparáty, ktoré sľubujú zaručené a na štúdiách overené výsledky. Jednu z najväčších reklamných kampaní v histórii má za sebou kreatín monohydrát.
Doplnková výživa - úvod do problematiky

Doplnková výživa - úvod do problematiky 11.04.2010

Doplnky výživy sú v modernej kulturistike široko diskutovanou témou. Množstvo popísaných riadkov nie vždy zodpovedná kvalite informácií.
Test – Anabolic Whey Pro

Test – Anabolic Whey Pro 11.04.2010

V prvej časti našej novej série článkov, v ktorej testujeme doplnky výživy, sme sa venovali bestselleru z nášho e-shopu, proteínu Anabolic Whey Pro od Metabolic Optimal Nutrition. Podrobný výsledok nášho testu nájdete v nasledujúcom článku.
Cell Mass nebo Cell Stuff?

Cell Mass nebo Cell Stuff? 11.04.2010

Prinášame Vám veľmi zauijímavé porovnanie dvoch tréningových stimulantov. Cell Mass je už niekoľko rokov bestsellerom vo svojej kategórii, Cell Stuff je horúcou novinkou. Ako dopadne novinka v tomto porovnaní?

Proteíny a doplnky výživy za výhodnú cenu