Čo je HMB a ako mi môže pomôcť?

Čo je HMB a ako mi môže pomôcť?
Čo je HMB a ako mi môže pomôcť? Cvičením, fyzickou činnosťou, poškodzujeme svaly, čo spôsobuje rozpad svalových proteínov v tele. HMB, metabolit leucínu pomáha zabrániť odbúravaniu bielkovín, tým že HMB dodáte telu a dostane sa do krvného riečišťa, nemusí už organizmus počas záťaže toto odbúravať zo svalov. Užívanie aminokyselín pred aj po tréningu môže pomôcť nahradiť stratené bielkoviny, a stavať ďalšie. Prítomnosť HMB signalizuje svalovým bunkám zachovať existujúce svaly, a tým podporiť ďalší rast svalovej hmoty a rýchlejší svalový rozvoj a regeneráciu. To vám pomôže budovať svalovú hmotu, svalovú silu a svalovú vytrvalosť rýchlejšie.

Čo je HMB a ako mi môže pomôcť?

Cvičením, fyzickou činnosťou, poškodzujeme svaly, čo spôsobuje rozpad svalových proteínov v tele. HMB, metabolit leucínu pomáha zabrániť odbúravaniu bielkovín, tým že HMB dodáte telu a dostane sa do krvného riečišťa, nemusí už organizmus počas záťaže toto odbúravať zo svalov. Užívanie aminokyselín pred aj po tréningu môže pomôcť nahradiť stratené bielkoviny, a stavať ďalšie. Prítomnosť HMB signalizuje svalovým bunkám zachovať existujúce svaly, a tým podporiť ďalší rast svalovej hmoty a rýchlejší svalový rozvoj a regeneráciu. To vám pomôže budovať svalovú hmotu, svalovú silu a svalovú vytrvalosť rýchlejšie.
Kedy užívať HMB? http://www.bbcenter.sk/eshop/treningove-stimulanty-no/mega-hmb/

Hoci HMB mať k dispozícii vo vnútri svalu je dôležité hneď po tréningu, pomôcť môže aj užívanie počas dňa, kedy účinne podporuje konštantnú syntézu bielkovín a rast svalovej hmoty, tým udržiava anabolický stav. Konzumácia HMB s ďalšími aminokyselinami funguje najlepšie, čím sa získava maximálna syntéza bielkovín a minimálne odbúravanie svalovej hmoty.
Koľko HMB denne potrebujem?

Množstvo HMB potrebné k anabolickému vývoju svalov je aspoň 3 g denne. Vaše telo produkuje nejaké HMB prirodzene z BCAA aminokyseliny - Leucín, ale iba malé množstvo. Tak, že je jednoduchšie a efektívnejšie doplniť priamo aminokyselinu HMB, na rozdiel od leucínu získate požadované denné množstvo HMB. Odporúčame denné užívanie HMB, aby bolo vždy v krvi, tým vám pomôže dosiahnuť silné, pevné, husté a plné svaly.

Výskumné štúdie ukázali, že HMB je účinné pri zvyšovaní výkonnosti vo vzpieraní a ďalších športoch, ako je napríklad volejbal. Bolo tiež dokázané, že HMB zvyšuje čistú svalovú hmotu, zatiaľ čo pomáha znižovaniu tuku, a poskytuje ďalšie zdravotné výhody, ako je podpora hojenia rán a podporuje znižovanie hladiny "zlého" cholesterolu.

Žiadne negatívne vedľajšie účinky neboli počas celej existencie užívania HMB hlásené.http://www.bbcenter.sk/eshop/treningove-stimulanty-no/

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt trening kulturistika