BBCenter.sk - E-shop - Proteiny, Carnitin, Creatine, Gainery atd. Články Novinky na stránke Adela ONDREJOVIČOVÁ prejavila záujem súťažiť v IFBB Elite PRO

Adela ONDREJOVIČOVÁ prejavila záujem súťažiť v IFBB Elite PRO

Adela ONDREJOVIČOVÁ prejavila záujem súťažiť v IFBB Elite PRO
TOP Bodyfitnesska - Adela ONDREJOVIČOVÁ

Adela ONDREJOVIČOVÁ prejavila záujem súťažiť v IFBB Elite PRO

Po  súťaži v San Maríne, kde som skončila 5., som sa definitívne rozhodla ukončiť súťaženie v americkej IFBB PRO League a prestúpiť do novovzniknutej pro ligy IFBB Elite PRO. Dôvodov je opäť niekoľko:

kto súťaží, určite vie, že to nieje lacný špás. Už len samotné jedlo stojí nemalé peniaze, nie si platiť ešte výjazdy na Americké súťaže, a nezmyselne zbierať body, aby som sa kvalifikovala na ďalšiu Olympiu, kde postup na vyššie priečky je aj tak dosť nereálny.

ďalšia vec je nezmyselné naberanie svalov, pretože v Americkej PRO Figure vládnu černošky a ako všetci dobre vieme, bieli ľudia majú rozdielnu stavbu tela a k černoškám sa priblížime len veľmi ťažko.

keďže chcem naďalej súťažiť, prestup do Elite PRO sa mi zdá najlepšou cestou

Za pomoc s rozhodovaním "čo a ako" ďakujem Igorovi Kopčekovi z EastLabs.SK a prezidentovi Slovenskej IFBB (SAFKST) Borisovi Mlsnovi. Takže v ďalšom roku už štartujem (po niekoľkých rokoch) opäť v kategórii bodyfitness (pozn. Elite PRO Bodyfitness), čo chce samozrejme spraviť nejaké zmeny. Musím sa opäť prispôsobiť skôr Európskemu trendu, kde momentálne vládnu dievčatá z Ruska - čiže zhodiť pár kíl svalov a zopakovať staré pózy, ktoré sú pre mňa jednoduchšie.
Po niekoľkých rokoch sa idem opäť pripravovať opäť sama, takže aj toto je pre mňa výzva, dokázať všetkým ( a hlavne sama sebe), že to dám

Autor: Igor Kopček