Ako schudnúť?

Ako schudnúť?
Ako mám schudnúť?

Ako mám schudnúť a ako sa mám dostať do lepšej formy?

Výhovorky ... výhovorky ... výhovorky! 

Všetci chceme mať svoj život pod kontrolou, dostať sa do formy, byť fit, jesť zdravo a cítiť sa lepšie. 

"Ako mám schudnúť a ako sa mám dostať do lepšej formy?".  Tak a teraz je čas skoncovať s výhovorkami!

Výhovorka č. 1

"Na cvičenie nemám čas ..."
Ale, nechajte toho. Vo svojom rozvrhu si dokážeme urobiť čas na návštevu kozmetiky, pozeranie na televíziu, nájdeme čas nechať si urobiť nechty atď.

Cvičenie môže zabrať 30 - 45 minút denne a postačia tri tréningy týždenne, aby sme dospeli k svojmu cieľu, spálili tuk, boli zdravší a žili dlhšie. Všetci máme dosť rozumu na robenie správnych rozhodnutí, tak ich robme.

Výhovorka č. 2

"Partner / ka nechce, aby som chodil / a do posilňovne."
Túto výhovorku počúvame ako od mužov, tak aj od žien. Aká úbohá je naša spoločnosť, keď druhého dokážeme milovať a pritom mu bránime v návšteve telocvične, za zdravším životným štýlom. V tom prípade stojíme na naozaj tenkom ľade, keď si od druhých necháme hovoriť do svojho vlastného zdravia. Ak vám vadí, že váš náprotivok bude chodiť do posilňovne sám, nie je nič jednoduchšie, než chodiť tam s ním a cvičiť spoločne. Bude to rozhodne veľmi užitočná skúsenosť pre vás oboch. Druhou možnosťou je navštevovať fitness centrum, kde je ako zóna pre ženy, tak časť s činkami pre mužov.

 

Výhovorka č. 3

"Som príliš unavený."
Samozrejme, že ste unavení! Aby ste sa cítili lepšie a aby ste mali viac energie, musíte jesť oveľa zdravšie, užívať správne vitamíny a cvičiť trikrát v týždni. V každom týždni. Ak tieto zmeny vo svojom živote dokážete urobiť, získate toľko energie, koľko ste vo svojom živote ešte nikdy nemali.

"Spaľujte tuk. Budete žiť zdravšie a  dlhšie! "

Väčšina ľudí zbytočne váha a otáľa, než sa rozhodne začať cvičiť, zdravšie jesť a konečne dostať sa do formy. Akonáhle tak urobíte a začnete sa riadiť jednoduchým programom o troch bodoch (cvičenie, strava, suplementy), potom uvidíte a ucítite jednoznačné výhody, ktoré z neho plynú. Bude to najlepšie rozhodnutie, aké môžete urobiť.

 

Pôvodný článok: Stop Making Excuses
Autor: John DeFendis
Zdroj: bodybuilding.com/fun/defendis3

Proteíny a doplnky výživy za výhodnú cenu