Ako si vytvarovať pevný zadok?

Ako si vytvarovať pevný zadok?
Strava a trening

Ako získať väčší zadok 

Vväčšina dám by rada mala  pevný a okrúhly zadok . Niektorí z nás sa rodia s geneticky väčšími danosťami, zatiaľ čo iní nemajú to šťastie. Máme dobré správy!

 

Existuje niekoľko kľúčových krokov pre budovanie svalov. Tvarovanie svalov je viac ako len cvičenie. Výživa je jej podstatnou súčasťou.  Ak nebudete jesť dostatok kvalitnej stravy, proces sa nielen spomalí, ale zastaví aj váš metabolizmus a núti vaše telo zadržiavať nadbytočný tuk.

1. Musíte jesť dostatok bielkovín! Štandardným odporúčaním pre rast svalov je konzumácia jedného gramu bielkovín na každý kilogram telesnej hmotnosti.  Dobrým zdrojom bielkovín sú chudé mäso, vajcia, grécky jogurt a proteínové doplnky / kokteily. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je jesť bielkoviny pri každom jedle.

2. Veľká časť zdravého tuku v strave pochádza z vašich bielkovinových zdrojov (losos, vajcia, orechy). Zdravé tuky vám pomôžu zostať byť dlhšie plnší.

3. K najväčšiemu rastu svalov dochádza po ukončení tréningu. To, znamená získať ďalšiu porciu bielkovín, ale vyžaduje si to aj zdravú dávku sacharidov s vysokým obsahom živín. Príkladom môže byť celozrnný chlieb, hnedá ryža, sladké zemiaky a väčšina ovocia / zeleniny.

Pokiaľ ide o skutočné cvičenia, musíte sa postaviť výzve. Správna forma by mala byť vždy prioritou číslo jedna. Skôr ako začnete, uistite sa, že presne viete, ako vykonať cvičenie.

Cieľom vybudovať si guľatý zadok budete musieť zdvíhať ťažšiu váhu, ako ste pravdepodobne boli zvyknutí. Možno si budete myslieť ... „Zdvíhanie ťažkej váhy -  nebudem vyzerať objemne?“ Viem, že toto je strach, s ktorým bojuje mnoho žien, ženské telo nemôže samo osebe produkovať dostatok testosterónu, aby ste boli príliš svalnaté. Zdvíhanie ťažšej váhy však poskytne vášmu zadku lepší a plnší tvar. Znie to dobre?

Nakoľko každá z Vás milé dámy je výnimočná a ku každej z Vás je potrebné pristupovať individuálne najidealnejším riešením bude poradiť sa s osobným trénerom, ktorý Vám tréningový plán ušije presne na mieru :)

 

Proteíny a doplnky výživy za výhodnú cenu