Carb Blocker

Carb Blocker
CARB BLOCKER 120kps slúži ako podpora pri diéte, blokovanie štiepenia sacharidov na jednoduché cukry, produkt s vysokým obsahom blokátoru syntézy sacharidov.

CARB BLOCKER 120kps slúži ako podpora pri diéte, blokovanie štiepenia sacharidov na jednoduché cukry, produkt s vysokým obsahom blokátoru syntézy sacharidov. http://www.bbcenter.sk/eshop/spalovace-tukov/weider-carb-blocker-120-kps/

Weider Carb blocker 120kps dieta blokator sacharidov

zvyšuje účinnosť diéty s nízkym obsahom sacharidov
    znižuje rýchlosť absorpcie dlhým reťazcom sacharidov (škrob). carb blokátory inhibujú pôsobenie tohto enzýmu tak, že cukor sa nevstrebáva, čo spôsobuje, že telo využíva uložené tuky pre metabolizmus, a teda pomáha schudnúť
    znižuje rýchlosť vstrebávania sacharidov s dlhým reťazcom (škroby)
    zvyšuje efektivitu diét s nízkym obsahom sacharidov
    stimuluje metabolizmus tukov znížením schopúnosti vstrebávania sacharidov
    znižuje pocity chuti na sladké

Carb Blocker sú kapsuly obsahujúce extrakt bielej fazule, senovky gréckej a chróm. Aktívne zložky blockera znižujú aktivitu enzýmu alfa-amylázy - enzým, ktorý štiepi komplex sacharidov na jednoduché cukry, ktoré sú potom absorbované a môžu byť ukladané do tukových zásob.

Extrakt obsahuje metabolity anti-alfa amylázy, ktoré pracujú v črevách, ktoré pomáhajú znižovať vstrebávanie týchto sacharidov.  Dochádza k zníženiu miery absorpcie sacharidov, takže sa kalórie poskytované týmito potravinami neuložia. Ďalej uvoľňovanie inzulínu v tele po požití je nízke, čo vytvára antikatabolický účinok. Ďalším účinkom môže byť znižovanie úzkosti vyvolávajúcej chuť na sladké.

Senovka grécka má významné regulačné účinky na sekréciu inzulínu, ktorý sa líši podľa toho, koľko glukózy potrebuje organizmus v danom okamihu využiť. Stimuluje vylučovanie inzulínu, znižuje zvýšenie hladiny glukózy v krvi, a tým pomáha znižovať produkciu tuku, s následnými prínosmi vo využití živín vo svaloch a podporu rastu svalovej hmoty. Chróm obsiahnutý v tejto formule je základnou mikroživinou, ktorá pracuje s inzulínom a podporuje optimálnu hladinu glukózy a má dôležitú úlohu v správnom využití proteínov, sacharidov a tukov.

Diéta blokator vstrebavania cukrov Weider carb blocker 120 kps