Ceny a zľavy

Ceny a zľavy
BBCenter si získal dobré meno vďaka kvalitnému servisu, širokej ponuke a vyváženej cenovej politike. Poskytujeme atraktívne zľavy a neustále prinášame lákavé akcie na rôzne tipy výrobkov.

Systém zliav

Na stránke Bodybuilding Center sa môže každý zákazník bezplatne zaregistrovať. Registráciou získavate automaticky 5% zľavu na každý ďalší nákup. Všetky výrobky v našej ponuke predávame s výraznými zľavami v porovnaní s odporúčanou cenou, aby ste už od prvého nákupu a bez ohľadu na veľkosť objednávky nakupovali za najlepšie ceny. U výrobkov ATP Nutrition, Mega-Pro USA, Metabolic Optimal Nutrition a Promil garantujeme najlepšie ceny na Slovensku.

Prečo máme najlepšie ceny na Slovensku

Sme výhradným dovozcom výživy ATP Nutrition, Mega-Pro USA, Optimal Nutrition a Promil, čo nám umožňuje ponúknuť naším zákazníkom najlepšie ceny, garantovanú kvalitu a pravosť výrobkov. U ostatných výrobkov spolupracujeme výhradne s výhradnými dovozcami a oficiálnymi distribútormi.

Akcie

V kategórii Akcie a novinky nájdete každý týždeň nové akcie, v ktorých ponúkame vybrané výrobky za mimoriadne výhodných podmienok. Akcie sú vždy časovo obmedzené, prípadne trvajú do vypredania zásob.

Darčeky

Našich stálych zákazníkov pravidelne odmeňujeme darčekami v podobe tričiek, shakerov, vzoriek výrobkov a podobne. Po otvorení balíčku na Vás čaká príjemné prekvapenie.

Servis BBCenter

V internetovom obchode Bodybuilding Center môžete nakupovať 7 dní v týždni, 24 hodín denne a 365 dní v roku. Doručenie tovaru zabezpečujeme jednak službami Slovenskej pošty, jednak kuriérnou službou. Všetky objednávky sú spracované v pracovných dňoch do 24 hodín od doručenia. Objednávky odosielame okamžie po prijatí a spracovaní. Každý deň odpovedáme na Vaše otázky a naše bezplatné poradenstvo využili už stovky zákazníkov a návštevníkov webu.