Cviky na sexi pevný zadok

Cviky na sexi pevný zadok
Sexi pevný zadok získame iba poctivým cvičením

Viacerých z nás trápi naše pozadie, ktoré nespĺňa parametre, aké by sme si priali. Ale sexi pevný zadok získame iba poctivým cvičením. Aby ste nestrácali čas, dávame vám do pozornosti špeciálne tvarovacie cviky, ktoré zaručene pomôžu!

V zostave cvičení nesmú chýbať drepy, výpady a dvíhanie panvy.

http://www.bbcenter.sk/eshop/spalovace-tukov/chitosan/

Drepy na zadok i nohy

Postavte sa na šírku ramien, chrbát je vystretý a ruky sú pred telom. Vykonávajte drep tak, ako keby ste si chceli sadnúť na stoličku. Dôležité je, aby váha tela spočívala na pätách. Maximálnu pozíciu dosiahnete vtedy, keď sú stehná rovnobežne s podlahou. V začiatkoch nie je potrebné dosiahnuť túto pozíciu. Dopracujete sa ku nej postupne pravidelným a systematickým cvičením. Pozor na správne dýchanie, smerom nadol preveďte výdych, pri návrate do východiskovej pozície nádych. Opakujte tri série po osem opakovaní. Postupom času môžete pridávať počet opakovaní a zvýšiť záťaž prostredníctvom jednoručiek (v tomto prípade sú ruky vedľa tela).

Výpady spevňujú zadok, učia rovnováhe a koordinácii

S výpadmi začínajte v stoji, nohy sú pri sebe a ruky vbok. Výpady robte striedavo, najskôr vykročte dopredu pravou nohou a potom ľavou. Najdôležitejšou zásadou je, aby bolo koleno pri výpade zohnuté do pravého uhla a zarovno s členkom. Trup je stále rovno, žiadne predkláňanie ani zakláňanie. Opakujte 3 série a 8 opakovaní na každú nohu.

Dvíhanie panvy

Cvik sa vykonáva v ľahu na podložke, ruky sú vedľa tela, nohy mierne rozkročené a pokrčené tak, aby boli celé chodidlá na podložke. Zodvihnite panvu s výdychom do výšky 20 až 25 cm nad podložku, z najvyššieho bodu a s nádychom sa vráťte tesne nad zem. Opakujte osem krát v troch sériách. Následne môžete cvik vykonať tak, že preložíte ľavú nohu cez pravé koleno a opačne.

Zanožovanie v stoji

Pri cvičení je dôležité, aby ste sa oboma rukami držali pevného bodu. Dlaňami uchopte ľubovoľnú oporu približne na šírku ramien. Nohy sú asi 30 centimetrov pred oporou. Chrbát je vystretý a najskôr zanožujte jednou, potom druhou nohou v troch sériách. Zdatnejší môžu tento cvik vykonávať na spodnej kladke.

Mnoho ľudí nemôže alebo nechce robiť drepy so závažím, pretože majú problémy s chrbtom, alebo sa boja zranenia. Bulharské drepy sú pre náš chrbát oveľa lepší cvik. To preto, lebo používame menšiu váhu a tým je nápor na chrbicu menší. Tiež namiesto používania činiek na pleciach, môžete použiť kettle bells, jednoručky, alebo čokoľvek, čo nájdete doma a dá sa s tým cvičiť. Používanie váh pri bulharských drepoch nezaťažuje chrbticu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bulharske drepy