Garancia ceny

Garancia ceny
Naša stránka patrí vo svojom zameraní medzi najstaršie na Slovensku. Priazeň návštevníkov a zákazníkov sme si získali aj vďaka tomu, že garantujeme najlepšie podmienky nákupu. Zoznámte sa s našími garanciami.

Garancia ceny

Garantujeme najlepšie ceny tých značiek, ktorých sme výhradným distribútorom na Slovensku. Sú to značky ATP Nutrition, Mega-Pro USA, Metabolic Optimal Nutrition a Promil. Pokiaľ nájdete na inom mieste na Slovensku lepšie ceny, neváhajte nás kontaktovať. Garanciu ceny uplatňujeme výhradne v porovnaní s obchodmi a internetovými stránkami, ktoré sú dokázateľne prevádzkované zo Slovenska.

Garancia najlepšieho servisu

Na našej stránke nakupujete s minimálnymi nákladami. Účtujeme paušálne poštovné 3 EUR pri objednávkach do 65 EUR. Objednávky nad 65 EUR odosielame bezplatne. Vaše objednávky sú vybavované v pracovné dni do 24 hodín od doručenia, odosielame okamžite po prijatí a spracovaní objednávky. Ako jediný e-shop na Slovensku zasielame kuriérom bez navýšenia ceny. Od 65 EUR si môžete vybrať možnosť bezplatného doručenia kuriérom. Pri objednávkach menších ako 65 EUR neplatíte za kuriéra viac, ako za bežný balík doručený Slovenskou poštou.

Garancia pravosti

Garantujeme pravosť a originalitu tovaru. Nákupom na našej stránke neriskujete, že zakúpite falcifikát výrobku, ktorý má často úplne iné zloženie ako originál. Výrobky, ktoré nájdete na našej stránke podliehajú schvalovaciemu procesu Hlavného hygienika SR a sú patrične certifikované. Sme výhradným distribútorom väčšej časti nášho sortimentu na Slovensku, u týchto značiek priamo vybavujeme schvalovacie formality. Týka sa to značiek ATP Nutrition, Mega-Pro USA, Metabolic Optimal Nutrition a Promil. Pri nákupe ostatných značiek spolupracujeme s výhradnými, resp. oficiálnymi distribútormi pre Slovensko.

Garancia biologickej nezávadnosti a čerstvosti

Na rozdiel od mnohých konkurenčných stránok disponujeme skladovacími priestormi, ktoré podliehajú štandardom schváleným EÚ pre potravinárstvo. Výrobky, ktoré nájdete v našom internetovom obchode sú vždy skladom, pokiaľ je uvedený tovar vypredaný, upozorníme na to. Zákazník u nás nakupuje vždy čerstvé výrobky, s dostatočne dlhou dobou minimálnej trvanlivosti. Všetky produkty, ktoré predávame, obsahujú zložky, u ktorých doposiaľ nebola preukázaná škodlivosť na ľudské zdravie. Pokiaľ máte pri určitých produktoch pochybnosti o tom, či ich môžete užívať, neváhajte nás kontaktovať, odborne Vám poradíme.

Proteíny a doplnky výživy za výhodnú cenu