BBCenter.sk - E-shop - Proteiny, Carnitin, Creatine, Gainery atd. Články Novinky na stránke Hovädzie je vynikajúce na budovanie svalovej hmoty

Hovädzie je vynikajúce na budovanie svalovej hmoty

Hovädzie je vynikajúce na budovanie svalovej hmoty
Hovädzie mäso je považované za najlepšiu potravinu na naberanie svalov

Hovädzie mäso je považované za najlepšiu potravinu na naberanie svalov. Možno ste niekedy videli jedálničky profesionálnych kulturistov, ktorí v objemovej fáze jedia kilogramy hovädzieho mäsa týždenne. To samozrejme neodporúčame bežným smrteľníkom, ale ak chcete pribrať svaly, je dobré zaradiť hovädzie mäso do stravy aspoň niekoľkokrát za týždeň.

http://www.bbcenter.sk/eshop/proteiny/beef-protein-isolate-95/

Hovädzie je vynikajúce na budovanie svalovej hmoty a to nie bezdôvodne. Obsahuje množstvo bielkovín, esenciálnych aminokyselín, vitamíny B6 a B12, nasýtené tuky  a najmä kreatín. Bielkoviny sú nevyhnutné na stavbu svalovej hmoty a práve hovädzie mäso obsahuje bielkoviny s vysokou biologickou hodnotou. Kreatín http://www.bbcenter.sk/eshop/kreatin/ býva často jeden z prvých doplnkov výživy, po ktorom siahnu mladí ľudia v posilňovniach. Dnes sa dá kúpiť kvalitný kreatín veľmi lacno a je to vynikajúci legálny a zdraviu neškodný spôsob zväčšenia svalov a zvýšenia sily. Hovädzie mäso obsahuje v jednom kilograme približne 5 gramov kreatínu. Hovädzie mäso je tiež bohaté na nasýtené tuky, ktoré okrem iných zdravotných benefitov  podporujú zvýšenú tvorbu  testosterónu.