Komplex Vitamínov B

Komplex Vitamínov B
Vitamíny skupiny B poskytujú koenzýmy dôležité pre chod metabolických procesov

A1 Bevit je nepostrádateľným doplnkom udržujúcim anabolický metaboizmus.http://www.bbcenter.sk/eshop/vitaminy-mineraly/aone-a1-bevit-150-tbl/

Vitamíny skupiny B poskytujú koenzýmy dôležité pre chod metabolických procesov, najmä súvisiacich so bielkovinovou syntézou. A1 Bevit obsahuje komplex vitamínov radu B v biologicky dostupnej forme. Prírodná forma vitamínov viazaných v riase spirulina a v kvasinkách pôsobí s ostatnými látkami, obsiahnutými v tomto prípravku, efektívnejšie ako bežne používané syntetické formy vitamínov.
Jeho súčasťou je riasa Spirulina a pivné kvasinky, ktoré sú hodnotené ako najbohatšie prírodné zdroje vitamínov B. Prírodná forma vitamínov viazaných v riasach a v kvasinkách pôsobí s ostatnými látkami, obsiahnutými v tomto prípravku, omnoho efektívnejšie ako bežne používané syntetické formy vitamínov. Užívanie tohto prípravku je dôležité pre predchádzanie svalovej únave a podráždenosti a dodávanie koenzýmov potrebných pre chod metabolických procesov, zvlášť súvisiacich s metabolizmom bielkovín (respektíve aminokyselín).Navyše vodná riasa Spirulina obsahuje kyselinu gamalinolovú GLA, významnú pre udržiavanie rovnováhy cholesterolu v organizme, RNA a DNA.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt fitnes picture.com

Proteíny a doplnky výživy za výhodnú cenu