Najlepšie ceny v SR!

Najlepšie ceny v SR!
Od 01. marca 2010 sme na BBCenter prešli na systém jednotných cien a zjednotených kategórií. Po testovacej marcovej prevádzke nakupujete na BBCenter od apríla definitívne za najlepšie ceny!

 

NAJLEPŠIE CENY NA BBCENTER

Od 01. marca 2010 majú naši zákazníci možnosť nakupovať všetky výrobky ihneď za tie najlepšie ceny. Pripomíname, že v doterajšom systéme sme uplatňovali systém zliav, kedy ste najlepšiu cenu získali až pri nákupe nad 2000,- Sk, respektíve 65,- EUR. Od marca nakupujete na BBCenter ihneď za najlepšie ceny!

NAĎALEJ 5% VERNOSTNÁ ZĽAVA

Vernostnú zľavu pre zákazníkov, ktorí už u nás minimálne raz nakúpili, uplatňujeme samozrejme aj naďalej. Znamená to, že u nás nakupujete za najlepšie ceny na Slovensku!

ZJEDNOTENÉ KATEGÓRIE

Ďalšou významnou zmenou v našom E-Shope je zjednotenie kategórií. Od teraz nájdete všetky výrobky dannej kategórie pod jednou strechou. Napríklad kategóriu PROTEÍNY sme doteraz štiepili na americké proteíny a proteíny z produkcie ATP a PROMIL. Od teraz nájdete všetky proteíny v jednej kategórii. Sľubujeme si od tejto zmeny väčšiu prehľadnosť a ešte väčšie uľahčenie nákupu u nás.

TESTOVACIA FÁZA MIMORIADNE ÚSPEŠNÁ

Testovacia fáza nového systému nakupovania na BBCenter prebehla bez problémov a zaznamenali sme mimoriadne pozitívne ohlasy od Vás, našich klientov. Od 01. apríla 2010 nakupujete na BBCenter definitívne za najlepšie ceny v zjednotených kategóriách.

NAPÍŠTE NÁM

Uvedné zmeny sme urobili pre väčší komfort naších zákazníkov. Napíšte nám, pokiaľ sa Vám náš nový systém cien i kategórií páči. Pokiaľ máte k urobeným zmenám výhrady, dajte nám vedieť! Žiaden e-mail nezostane nezodpovedaný!