Nové Gainery v ponuke BBcenter.sk

Nové Gainery v ponuke BBcenter.sk
Nedávno sme pre Vás do E-shopu pridali celú radu nových produktov. Pozrite si stručný prehľad Nových Gainerov v tomto článku.

Nedávno sme pre Vás do E-shopu pridali celú radu nových produktov. Pozrite si stručný prehľad Nových Gainerov v tomto článku.

 


 

Volumass 35 - Scitec Nutrition


Výrobca: SCITEC NUTRITION
Dostupnosť: SKLADOM
Cena: 20,50 €

Volumass 35 je určený pre aktívnych športovcov, ktorí potrebujú viac živín a energie pre svoju objemnejšiu svalovú hmotu alebo k pokrytiu pri zvýšenej telesnej aktivite. Predstavuje kompletnú plnohodnotnú výživu pre vaše svaly, zabezpečujúcu maximálne zväčšovanie objemu buniek.

Volumass 35 sa vyznačuje vyšším obsahom kreatínu, významným množstvom vysoko kvalitného proteínu, a má vyššiu kalorickú hodnotu. Obsahuje aj zmesi fosfátov k maximálnemu využitiu kreatínu, taurín k zvýšeniu objemu buniek v organizme a vitamíny zabezpečujúce 50% odporúčanej dennej dávky. Vo fáze rastu svalovej hmoty majú sacharidy a proteíny rovnako dôležitú úlohu pre poskytovanie energie a tiež ako stavebné jednotky pre anabolické procesy vo svaloch.

ZISTIŤ VIAC

 


 

MASS 2250g


Výrobca: SCITEC NUTRITION
Dostupnosť: SKLADOM

Cena: od 14,40 €

Produkt MASS 20 vyvinutý na báze sacharidov je špeciálne určený pre športovcov a dokáže uspokojiť všetky ich energetické nároky. Obsahuje čistý kreatín monohydrát, ktorý zvyšuje energiu v bunkách počas intenzívnej fyzickej záťaže, maximalizuje silu a nárast novej svalovej hmoty.

MASS 20 obsahuje mliečnu srvátku ako najúčinnejší a najefektívnejší zdroj bielkovín na výstavbu svalstva. Srvátkový koncentrát je vyrábaný ultrafiltráciou a obsahuje významné mikrofrakcie laktalbumínu, laktoferínu, laktoglobulínu a imunoglobulínu.

Bez obsahu fruktózy a sacharózy. Formula MASS je ľahko stráviteľný výživový doplnok určený pre začínajúcich alebo stredne pokročilých športovcov a takisto pre osoby s vysokou spotrebou energie zo sacharidov.

ZISTIŤ VIAC

 


 

Jumbo od Scitec Nutrition


Výrobca: SCITEC NUTRITION
Dostupnosť: SKLADOM
Cena: 36,90 €

JUMBO je teda tak jednoduchou a praktickou metódou k naplneniu nediskutabilnej rovnice zvyšovania objemu svalstva, ktorý pre teba zabezpečí účinné látky a neodpustiteľné extra živiny v dostatočnom množstve a vynikajúcej kvalite. Týmto odľahčí tvoje ramená od veľkého bremena, veď budeš schopný bez otáľania sa pohodlnejšie trieliť v smere úspechu!

Tento matrix zabezpečuje všetky dôležité účinné látky v najlepších komplexoch.

CREA-BOMB multi-vektorový kreatínový matrix pridáva k rovnici 6 vyvinutých kreatínových foriem. Kreatín je najúčinnejším doplnkom výživy pre nárast sily a svalovej hmoty, bez obsahu kalórií.

G-BOMB multi-vektorový glutamínový matrix zabezpečuje najlepšie formy glutamínu, ktoré môžu posilňovať imunitný systém, zvyšovať tiež plnenie svalstva sacharidmi a vplývať na ich anabolický stav.

BCAA EXPRESS je komplex esenciálnych aminokyselín so100% čistotou. Vo formule zvyšuje množstvo troch veľmi dôležitých aminokyselín, z ktorých najdôležitejšia je aminokyselina leucín, pretože veľmi silno vplýva na zväčšovanie svalových buniek!

HEMO NO nitrix oxyd matrix pre maximálne napumpovanie a žilnatosť nie je v produkte zastúpený len pre viditeľnejšie zmeny zovňajšku, ale zabezpečuje pre pracujúce a unavené svalstvo aj lepší transport živín.

ZISTIŤ VIAC

 


 

Jumbo Professional 3240 g


Výrobca: SCITEC NUTRITION
Dostupnosť: SKLADOM

Cena: 39,90 €

Najnovší volumizér pre zväčšenie svalov a energie s extra zložkami, pre tých, ktorí majú priemernú látkovú výmenu

JUMBO=VEĽKÝ! JUMBO=SILNÝ! Pôvodné JUMBO bolo navrhnuté pre tých, ktorí majú veľmi rýchlu látkovú výmenu (hardgainers) a majú vysokú spotrebu energie počas fyzickej aktivity.

Pomer živín v tomto produkte bol stanovený podľa týchto zásad. Kvalitu a účinnosť zabezpečili úspech produktu a dali podnet na vývoj novej, špecifickej receptúry pre tých, ktorí majú priemernú, alebo atletickú látkovú výmenu, aby boli splnené nároky typického kulturistického tréningu.

Do JUMBO rodiny tak pribudol nový člen: JUMBO PROFESSIONAL. Percentuálne pomery v JUMBO PROFESSIONAL boli pozmenené v prospech bielkovín.

ZISTIŤ VIAC


 

Jumbo Hardcore 1530 g


Výrobca: SCITEC NUTRITION
Dostupnosť: SKLADOM
Cena: 24,90 €

JUMBO Hardcore bol vyvinutý na to, aby prekročil objemové produkty s obsahom jednoduchej dextrózy a maltodextrínu, aby zabezpečil veľké množstvo kalórií a značné množstvo extra účinných látok.

Do JUMBO HARDCORE sme zabudovali osem rôznych matrixov, v závislosti od individuálnych potrieb organizmu a to celkom v hodnote 10000 mg. Jeden z týchto matrixov pozostáva zo 6 druhov kreatínu, obsahujúc tiež najkoncentrovanejší kreatín na svete a patentovaný stimulant inzulínu, spolu s CreaPep® peptidmi pre podporu využiteľnosti kreatínu!

Výhody:

nové, super-účinné zloženie
zmes 5 druhov proteínov s postupným vstrebávaním
"7-CARB" zmes, obsahujúca ovsenú múku, patentovaný ModCarb®, cyklický dextrín s viacnásobne rozvetveným reťazcom, Palatinose® a WaxyMaize
6 druhov kreatínov, medzi nimi aj najkoncentrovanejší kreatín sveta + CreaPep® peptidy
selektívne posilnené bioaktívne peptidy NOP-47® pre zvýšenie hladiny nitrix oxidu (NO)

ZISTIŤ VIAC