BBCenter.sk - E-shop - Proteiny, Carnitin, Creatine, Gainery atd. Články Novinky na stránke Sadik Hadzovic a Frank Zane vyzerajú takmer identicky

Sadik Hadzovic a Frank Zane vyzerajú takmer identicky

Sadik Hadzovic a Frank Zane vyzerajú takmer identicky
Sadik Hadžovič získal v roku 2015 mužský titul v Arnold Classic v kat. Men´s Physique a má jednu z najzákladnejších mužských postáv v modernom období

Podobnosť medzi týmito dvoma postavami je tak neuveriteľná, až tak že sa Sadik a Frank museli stretnúť osobne. Sadik Hadžovič získal v roku 2015 mužský titul v Arnold Classic v kat. Men´s Physique a má jednu z najzákladnejších mužských postáv v modernom období. Frank Zane (74r.)  je legenda  kulturistiky, ktorá pripravila pôdu pre rozvoj športu a získal tri po sebe nasledujúce tituly Mr. Olympia.

"Čo je vtipné, povedal Sadik,  posledných 10 rokov môjho života, bez ohľadu na to, do akej posilňovne  som prišiel, všetci ma porovnávali s Frankom Zanem. Nemal som tušenie, kto to bol. Doslova som si myslel, že je to niekto v mojom veku  a chodí do tej istej posilňovne  ako ja, len  v rôznych hodinách. Všetci mi stále hovorili : "Vyzeráš ako Zane," a nikdy som sa s týmto chlapcom ani nestretol. Až pred pár rokmi,  som na internete, narazil na niektoré bodybuildingové zábery a videl som Franka  Zaneho."Sakra, ten chlap je bývalý pán Olympie. To je kompliment.

 Hadzovič navštívil Zaneho posilňovňu v  San Diegu , aby vyhodnotil svoju postavu a prehodnotil tréningový plán, poskytnutý legendou.

"Bolo to neuveriteľné," hovorí Hadžovič. "Pre mňa to bolo  lepšie ako stretnutie s prezidentom Spojených štátov. Frank Zane je pre mňa ako Boh. Pri stretnutí s ním mi poskytol svoj názor a rady. Stále neverím , že sa to skutočne stalo. Som šťastný."

Sadik má niektoré silné miesta, ale má aj slabiny," povedal Zane po fotografovaní.

Berúc do úvahy všetky rady, Hadžovič by mohol napodobniť Zaneho a stať sa víťazom samotnej Olympie v kategórii Men´s Physique.

Proteíny a doplnky výživy za výhodnú cenu