Značka Weider na BBCenter!

Značka Weider na BBCenter!
Od 10.01.2009 nájdete na našej stránke tie najlepšie produkty značky Weider. V tomto článku prinášame prehľad toho, čo sme pre Vás pripravili.

Giant Mega Mass 4000

Giant Mega Mass 4000 je špičkový gainer, ktorý posúva osvedčený a obľúbený Mega Mass 2000 na celkom novú úroveň. Giant Mega Mass 4000 bol špeciálne vyvinutý pre najnáročnejší trh s výživou, pre Nemecko. Giant Mega Mass 4000 bol koncipovaný pre kulturistov a ostatných športovcov so zvýšeným nárokom na prísun živín a energie. Jedna dávka dodá telu až 700 kcal, bez toho, aby dochádzalo k nadmernému zaťaženiu zažívacieho systému. Unikátna kombinácia sacharidov a plnohodnotných proteínov (zdrojom je srvátka, mlieko a hydrolyzát kolagénu) zabezpečuje silný anabolický efekt. Giant Mega Mass 4000 predstavuje svojím revolučným zložením novú dimenziu produktov, určených pre naberanie svalovej hmoty.

Protein 80 Plus

Protein 80 Plus je ďalším zo špičkových produktov z dielne spoločnosti Weider. Je zložený zo štyroch druhov bielkovín (kazeín, mliečny izolát, srvátkový koncentrát a vaječný albumín), ktoré dodajú svalovým bunkám kedykoľvek počas dňa požadované množstvo kvalitných aminokyselín nutných k rastu, alebo udržaniu aktívnej svalovej hmoty.

Super Mega Mass 2000

Super Mega Mass 2000 prešiel od svojho uvedenia na trh mnohými inováciami. Nová receptúra obsahuje viac proteínov, menej tuku, a menej jednoduchých sacharidov, zato obsahuje sacharidy s vysokou molekulárnou hmotnosťou. V novej receptúre je pridaný Taurín a Trehalóza (di-sacharid podporujúci imunitu a chrániaci bunkové steny). Trehalóza udržuje zvýšenú koncentráciu cukru v krvi po dlhší čas, čo stimuluje vylučovanie inzulínu. Inzulín ako anabolický hormón zabezpečuje nielen transport cukrov do buniek, ale aj prienik aminykoselín a ďalších zložiek do vnútra svalov.

Maximum Zell Volume

Maximum Zell Volume je inovovaná v mnohých smeroch vylepšená receptúra známeho prípravku Zell Volume Plus. Základnú matrix Maximum Zell Volume vytvára kombinácia sacharidov (dextróza, maltodextrín, trehalóza). Do tejto zmesi bol pridaný Kre- Alkalyn (veľmi účinná forma kreatínu), srvátkový izolát a hydrolyzát s obsahom voľných foriem aminokyselín, L- Arginín a L-Glutamín. Prípravok je obohatený o všetky potrebné vitamíny a minerály.

NOS-X10

NOS-X10 bol vytvorený pre maximálne napumpovanie a zvýšenie objemu svalových buniek. Vhodné je jeho použitie najmä vo fáze budovania a skvalitňovania svalovej hmoty. NOS-X10 neobsahuje kreatín. Na podporu výkonu a regenerácie boli do receptúry NOS-X10 pridané BCAA a všetky ostatné esenciálne aminokyseliny. NOS-X10 obsahuje viac kofeínu a taurínu ako konkurenčné prípravky.