BBCenter.sk - E-shop - Proteiny, Carnitin, Creatine, Gainery atd. Články Spravodajstvo Mgr.Ľuboš Maliňák o svojej príprave na MS

Mgr.Ľuboš Maliňák o svojej príprave na MS

Mgr.Ľuboš Maliňák o svojej príprave na MS
Mgr.Ľuboš Maliňák obsadil na tohtoročných MS v klasickej kulturistike skvelé tretie miesto. O tom, ako a mu podarilo obstáť v mimoriadne ťažkej konkurencii píše exkluzívne pre náš server.

Mgr.Ľuboš Maliňák, dlhoročný reprezentant Slovenska v klasickej kulturistike počas prípravy na tohtoročné majstrovstvá sveta užíval doplnky výživy firiem ATP Nutrition a MEGA PRO. Ľuboš pracuje ako tréner a pedagóg Centra voľného času v Liptovskom Mikuláši, kde so svojou rodinou, manželkou Monikou a synmi Gregorom (6) a Teodorom (4) i žije a trénuje. Jeho najväčšie úspechy sú:  vicemajster sveta (2006), dvojnásobný majster Európy (2005, 2006), dvojnásobný vicemajster Európy (2007, 2009), dvakrát bol na majstrovstvách sveta na 4.mieste (2007, 2008), 5 x sa stal majstrom Slovenska. No a tento rok získal na Majstrovstvách sveta v klasickej kulturistike v Budapešti (19.- 22. novembra 2010) BRONZOVÚ MEDAILU! V ťažkej konkurencii v kategórii nad 180cm obsadil vynikajúce 3.miesto. Ako on sám hodnotí spoluprácu s ATP a MEGA PRO nutrition?

„Počas tohtoročnej prípravy na MS som v prevažnej miere užíval doplnky výživy ATP a MEGA PRO! Mal som ich k dispozícii vďaka podpore týchto firiem, ktorú si veľmi cením a vážim! Týmto chcem pekne poďakovať predovšetkým Dušanovi Ďubekovi, ktorý tieto spoločnosti na Slovensku zastupuje a ktorý mi podporu a pomoc týchto výborných producentov doplnkov výživy sprostredkoval. Poskytol mi všetky základné suplementy nevyhnutné počas tak náročného tréningového obdobia ako je príprava na majstrovstvá sveta!

Veľmi som bol spokojný predovšetkým s kvalitnými syrovátkovými izolátmi od ATP, ako aj s glutamínom a tekutým karnitínom od tej istej firmy. Od MEGA PRO som mal k dispozícii prvotriedne aminokyseliny, ďalej Mega BCAA 6000 a arginínový prípravok NOxide, ako aj ďalšie vynikajúce prípravky týchto firiem. Ich špičková kvalita a využiteľnosť  sa potvrdila a ukázala na mojej jesennej forme a nakoniec i na výsledkoch, keď som im do značnej miery vďačný i za skvelú bronzovú medailu z Majstrovstiev sveta z Budapešti!“

Mgr. Ľuboš Maliňák exkluzívne pre www.BBCenter.skProteíny a doplnky výživy za výhodnú cenu