BBCenter.sk - E-shop - Proteiny, Carnitin, Creatine, Gainery atd. Články Spravodajstvo Rozhovory s Dušanom Ďubekom na partnerskom portáli Mozolani

Rozhovory s Dušanom Ďubekom na partnerskom portáli Mozolani

Rozhovory s Dušanom Ďubekom na partnerskom portáli Mozolani
Partnerský portál Mozolani (mozolani.com) pred nedávnom uverejnil niekoľko častí rozhovoru s majiteľom nášho e-shopu a dlhoročným podporovateľom slovenskej kulturistiky pánom Dušanom Ďubekom.

Prvá časť rozhovoru vyšla na portáli Mozolani dňa 23.01.2015 pod názvom “Päťdesiatnik Adam Cibuľa ohlásil súťažný comeback”. Dušan sa v tejto časti venuje hlavne ohláseniu návratu svojho zverenca Adama Cibuľu na kulturistické pódiá. Adam začal s cvičením na jeseň minulého roku po takmer 3 ročnej prestávke, jeho cieľom je pripraviť sa na štart na IFBB majstrovstvách Európy v kategórii kulturistika do 65 kg alebo do 70 kg.

Dušan jeho ambíciám jednoznačne verí a podporuje ho, ako uviedol: “Adam má 50 rokov a veľmi dobre vyzerá. Myslím si, že 25-roční chlapci budú mať s ním veľký problém.”. Viac sa dočítate priamo v rozhovore: http://mozolani.com/article/single/1031

Tu si môžete pozrieť v akej forme je Adam Cibuľa teraz (viac fotiek nájdete priamo v článku na stránke Mozolani):

 

V druhej časti rozhovoru, ktorá vyšla  27.01.2015 pod názvom “Ďubek má kulturistiku v srdci, 'juniorka' v Hnúšti bude opäť na úrovni” sa autor rozhovoru Andrej Mozolani venuje Dušanovej kariére a jeho súčasným aktivitám v oblasti kulturistiky a to hlavne v regóne v ktorom pôsobí teda v Hnúšti. V článku sa dozviete o prebiehajúcich prípravách juniorskej súťaže SAKFST, ale aj o Dušanových ďalších plánoch v tejto oblasti.

Ako Andrej ďalej uvádza “Dušan Ďubek je kulturistická osobnosť. Prvú súťaž absolvoval v roku 1979 ako dorastenec. Postupne sa zlepšoval a medzi mužmi zaznamenal niekoľko pekných výsledkov. Je trojnásobným majstrom Slovenska v kulturistike mužov a raz sa stal absolútnym majstrom Československa (1991).”, avšak dozviete sa aj, že to v tých časoch, keď Československo patrilo k európskej i svetovej špičke, vôbec nemal jednoduché.

Viac sa dočítate priamo v druhom rozhovore: http://mozolani.com/article/single/1039

Ešte na záver obligátna fotka Andreja s Dušanom.

Prajeme pohodové čítanie.

Proteíny a doplnky výživy za výhodnú cenu