BBCenter.sk - E-shop - Proteiny, Carnitin, Creatine, Gainery atd. Články Spravodajstvo Doplňte si výživu - Minerály, Vitamíny, Aminokyseliny

Doplňte si výživu - Minerály, Vitamíny, Aminokyseliny

Doplňte si výživu - Minerály, Vitamíny, Aminokyseliny
Prinášame Vám prehľad odporúčaných výživových doplnkov pre správne fungovanie Vášho organizmu a zdravý rast svalov.


 

ZISTITE VIAC O VITAMÍNOCH, AMINOKYSELINÁCH A MINERÁLOCH

V NAŠEJ VIANOČNEJ AKCII:

 


 

Calcium-Magnesium

Výrobca: SCITEC NUTRITION
Dostupnosť: SKLADOM
Cena: 7,90 €

Kombinácia týchto prvkov je nesmierne dôležitá. Samotný vápnik bez súčasného dodania horčíka telo nevyužije, nevie sa bez neho zabudovať do kostí. Tabletky bohato pôsobia na zdravotný stav kože a hojenie rán, vredov, udržujú silné a zdravé kosti, podporujú správnu funkciu srdca a krvného obehu.

 

ZOBRAZIŤ V E-SHOPE

 


 

CO-Q10/50mg 100 kaps.

Výrobca: SCITEC NUTRITION
Dostupnosť: SKLADOM
Cena: 12,10 €

Koenzým Q10 je antioxidant s mnohými pozitívnymi účinkami. Má priaznivý vplyv na obehovú sústavu, na mentálny výkon, ako aj na nervovú sústavu. Je komponentom zložitej transportnej sústavy buniek, hrá dôležitú úlohu v spaľovaní zdrojov energie, v zdokonaľovaní bunkového dýchania a v produkcii energie buniek. V dôsledku toho má pozitívny vplyv na všetky tkanivá aj bunky, ktoré intenzívne vytvárajú, alebo premieňajú energiu.

 

ZOBRAZIŤ V E-SHOPE

 


 

Vitamín C

Výrobca: ATP Nutrition
Dostupnosť: SKLADOM
Cena: 3,90 €

Je jedným z najviac používaným vitamínom, je silný antioxidant a má zásadný význam pre výrobu protilátok. Vitamín C pomáha zabezpečovať optimálne fungovanie imunitného systému a tiež posilňuje väzivové tkanivá a chráni ostatné vitamíny v tele pred oxidáciou. Naše telo nedokáže vytvárať tento užitočný vitamín a preto je jeho náhrada v tabletovej forme veľmi dôležitá pre zdravý životný štýl.

 

ZOBRAZIŤ V E-SHOPE

 


 

BEEF Aminos

Výrobca: SCITEC NUTRITION
Dostupnosť: SKLADOM
Cena: 18,90 €

BEEF Aminos je peptidové spektrum z hydrolizovanej hovädzej bielkoviny. Hovädzie mäso je pre skúsených športovcov významným zdrojom bielkovín. V BEEF Aminos sa nachádzajú peptidy získane výlučne pomocou aplikovaním tlaku, čím sa dosiahne hydrolýza čerstvej a základnej látky hovädzieho mäsa a navyše bez obsahu hormónov. Je zdrojom všetkých druhov esenciálnych aminokyselín, vrátane tých, ktoré si náš organizmus nedokáže sám vytvoriť a je potrebné ich prijať z potravy.

V čom je BEEF Aminos výnimočný:

  • Podporuje zvyšovať objem svalovej hmoty
  • Pomáha udržiavať svalovú hmotu, zachováva zdravé kosti
  • Umožňuje regeneráciu poškodených svalových vlákien
  • Účinnejšiu hypertrofiu svalstva vo fáze anabolického rastu
  • Je zdrojom všetkých druhov esenciálnych aminokyselín

 

ZOBRAZIŤ V E-SHOPE

 


 

Maximum BCAA Syntho + PTK

Výrobca: Weider
Dostupnosť: SKLADOM
Cena: 29,90 €

 

Najnovšia forma aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) s revolučným transportným systémom (PTC). Kapslová forma zabezpečí oveľa rýchlejší presun aminokyselín z tráviacého traktu do svalov. PTC (tri-potassium-citrate) zabezpečí lepšie využitie a prenos kyslíka do svalových buniek, tým zväčší objem a zároveň plochu membrán cez ktoré sa strebávajú všetky potrebné živiny.

 

ZOBRAZIŤ V E-SHOPE

 


 

100% Micro Glutamine

Výrobca: Mega Pro
Dostupnosť: Skladom
Cena: 19,50 €

 

 

100% Micronized Glutamine obsahuje aminokyselinu L-glutamín, ktorá je najhodnotnejšia aminokyselina vyskytujúca sa svalovom tkanive. L-glutamín zohráva dôležitú úlohu pri budovaní svalovej hmoty, odstraňuje únavu odbúravaním kyseliny mliečnej, pomáha pri urýchlení regenerácie.

 

ZOBRAZIŤ V E-SHOPE

 


 

GEALTINA 100cps. + 100cps

Výrobca: ATP Nutrition
Dostupnosť: SKLADOM
Cena: 7,70 €

 

Výživový doplnok:Hydrolyzát želatiny skleroprotein - bielkovina, ktorá je základnou stavebnou hmotou spojivových tkanív a je upravená tak, aby sa lepšie vstrebávala.. Molekula hydrolyzátu želatiny je tvorená hlavne aminokyselinami glycinem, prolinom., hydroxyprolinom a hydroxylysinom. Posledné dva vznikajú posttranslačnou modifikáciou prolinu a lysinu za účasti kyseliny askorbovej - Vitamin C prispieva k normálnej tvorbe kolagenu pre normálnu funkciu kostí, chrupaviek, dasien, kože zubov a imunitného systému.

 

ZOBRAZIŤ V E-SHOPE

 


 

Veríme, že Vás článok inšpiruje pri Vašom rozhodovaní o nákupe a pripravíte si tak kompletnú sadu doplnkov výživy presne na mieru podľa Vašich potrieb.