Profil ATP Nutrition

Profil ATP Nutrition
Slovenským zákazníkom je značka ATP známa už viac ako 10 rokov. Dodnes je ATP Nutrition na špičke v predajnosti a je to najsilnejšia značka doplnkovej výživy na slovenskom trhu.

História ATP Nutrition

ATP Nutrition patrí k najväčším európskym producentom doplnkovej výživy. Pred viac ako 10 rokmi došlo k dohode medzi zástupcami vtedy rýdzo anglickej značky ATP s jej distribútorom na českom a slovenskom trhu o produkcii výrobkov ATP Nutrition v Prahe. Od toho momentu sa dostala značka ATP Nutrition na 100% do rúk českého výrobcu, ktorý riadi jednak produkciu, jednak vlastní všetky práva na užívanie značky ATP Nutrition.

ATP Nutrition na Slovensku

Slovenským zákazníkom je značka ATP známa už viac ako 10 rokov. Výhradným distribútorom značky ATP Nutrition na Slovensko je po celý čas firma Total Sport so sídlom v Hnúšti. Total Sportu sa podarilo zo značky ATP Nutrition urobiť bestseller. Dodnes je ATP Nutrition na špičke v predajnosti a je to najsilnejšia značka doplnkovej výživy na slovenskom trhu.

ATP Nutrition - certifikáty kvality

Všetky výrobky ATP Nutrition spĺňajú prísne normy Európskej únie. Výrobky ATP Nutrition sú kontrolované v špičkových európskych laboratóriách. Východzie suroviny sú vyberané na základe najprísnejších kritérií. Výroba produktov ATP Nutrition spĺňa normy HACCP (http://en.wikipedia.org/wiki/HACCP).

Výrobné spektrum ATP Nutrition

Značku ATP Nutrition dnes nájdeme na viac ako 50 rôznych produktoch. V mnohých prípadoch je ATP Nutrition jedinou firmou produkujúcou vybraný produkt (Diosgenin, D- Ribose, Inosine, Pyruvate). Šírka produkcie ATP Nutrition umožňuje každému vybrať si ten najlepší produkt pre svoje potreby. V nasledovnom texte krátky prehľad produkcie ATP Nutrition.

  • Proteín

Proteíny ATP Nutrition sú vyrábané ako čisté srvátkové zmesy (Super Whey Protein, Whey Protein 80%, 100% WPI), ako viackomponentné proteínové zmesy (Professional Protein 50%, Amino Protein 70%) a ako zmesy ostatných zdrojov bielkovín (sójový izolát). K najpredávanejším proteínom na Slovensku patrí už mnoho rokov takmer 100% sójový proteín Maxi Pro 90%. Srvátkové proteíny sú vyrábané zo srvátkového koncentrátu a srvátkového izolátu, ktoré boli pripravené v procese ultra- a mikrofiltrácie, a v procese jónovej výmeny. Sójový izolát je pripravený z geneticky neupravovanej sóje a predstavuje vysokohodnotný rastlinný zdroj bielkovín.

  • Gainer

Gainery ATP Nutrition spĺňajú tie najprísnejšie požiadavky na výživu športovcov. Použité suroviny a vysoká nutričná hodnota predurčuje tieto výrobky k širokému použitiu nielen v kulturistike, ale aj v ostatných silových a silovo-vytrvalostných športoch.

  • L- Karnitín

ATP Nutrition je najväčším výrobcom karnitínových výrobkov v Európe. V ponuke ATP Nutrition je veľké množstvo karnitínových výrobkov, jednak v tekutej, jednak v tabletovej forme.

  • Anabolické látky

ATP Nutrition je jedinou firmou na trhu, ktorá ponúka silný stimulant testosterónu Diosgenín. V ponuke ATP Nutrition je aj Tribulus Terrestris, HMB a ostatné anabolicky pôsobiace látky.

  • Kreatín

Kreatíny od ATP Nutrition sú pripravované z farmaceuticky čistého mikrokryštalického kreatín monohydrátu. V súčasnosti vyrába ATP aj kreatínové tablety s obsahom kreatín ethyl esteru. 

Vízia ATP Nutrition

ATP Nutrition je modernou spoločnosťou. Výrobný program nie je fixný, reaguje promptne na dianie na trhu. ATP Nutrition aj vďaka svojej flexibilite naďalej upevňuje svoje pozície na trhu s doplnkami výživy a mieni v stúpajúcej miere expandovať do zahraničia. Dnes sa predávajú výrobky ATP Nutrition okrem Čiech a Slovenska aj v Nemecku, Maďarsku, Slovinsku, Bulharsku, Rumunsku, Litve a v Anglicku.